Pokolenie Atari i Commodore, spędzające godziny na grze w PacMana i Ponga spotyka się z pokoleniem tabletów, drukarek 3D i wszechobecnego internetu. Z tego musiało wyjść coś niezwykłego!

 

Pracownicy naukowi, twórcy największych w Polsce projektów dydaktycznych e-learningu, pracownicy światowych korporacji takich jak Mercedes i BMW dzielą się doświadczeniem z młodymi ludźmi, dla których smartfon stał się narzędziem niezbędnym. Udało nam się z powodzeniem połączyć doświadczenie inżynierów z młodzieńczą pasją i zaangażowaniem studentów kierunków ścisłych, młodych pasjonatów, dla których stworzony przez starsze pokolenie wirtualny świat stał się naturalnym środowiskiem od najmłodszych lat.
Jesteśmy ludźmi z doświadczeniem w wielu branżach, a także rodzicami. Wiemy, jakie wymagania stawiają pracodawcy przed młodymi ludźmi. Jako rodzice chcemy ułatwić dzieciom start w świecie, w którym liczą się umiejętności, o których my w czasie młodości nawet nie słyszeliśmy. A przede wszystkim: chcemy zarazić dzieci pasją, która jest doskonałą zabawą oraz daje wiele satysfakcji.

Skontaktuj się z nami

E-mail

 info@ilab.pl

 

Telefon

782-328-063

 

Adres

iLab Sp. z o.o.

Jutrzenki 16/152

20-538 Lublin

 

Numer konta

Volkswagen Bank Polska S.A.

44 2130 0004 2001 0526 3819 0001